Apie “Jekaupi”

„Jekaupi“ sodyba jums siūlo nuostabų poilsį Papėje, ramiame ir natūraliame Latvijos pajūryje. Tai ideali vieta pasiilgusiems ramaus poilsio, natūralaus laukinio pajūrio ir jaukių vakarų palydint saulę. Sodyboje Jūsų patogiam poilsiui sodyboje įrengti dviviečiai, triviečiai ir keturviečiai apartamentai su jaukiomis terasomis.

Jūsų patogumui:

⊕ Bevielis internetas (Wi-Fi);

⊕ Pavėsinė, lauko židinys;

⊕ Jaukios terasos su lauko baldais;

⊕ Dviračių nuoma;

⊕ Erdvus uždaras vidinis kiemas;

⊕ Vaikų žaidimo aikštelė;

⊕ Sporto aikštelė: krepšinis, lauko tenisas;

⊕ Žvejyba;

⊕ Pirtis (šalia esančioje sodyboje).

Vos už 500 metrų esančioje parduotuvėlėje nusipirktą maistą galite pasigaminti kiekvienuose apartamentuose esančiose virtuvėlėse. Šiltais vasaros vakarais galima jaukiai pavakarieniauti apartamentų terasose. Iki Baltijos jūros tik 400 metrų nuo sodybos keliaujant takeliu, per pušyną. Jūsų laukia gaivus oras, ramus ir nepakartojamas poilsis.

Atstumai iki:

√ Jūros ~ 400 m

√ Ežero ~ 50 m ( iki žvejybai tinkamos vietos ~ 2 km)

√ Artimiausios kavinės ~ 2,5 km

√ Artimiausios parduotuvės ~ 900 m

√ Palangos ~ 38 km

√ Šventosios ~ 29 km

Papė – tai žvejų kaimas Latvijoje, esantis vos už 5 kilometrų nuo Lietuvos sienos.

Papės kaimas rytuose ribojasi su ežeru, o vakaruose glaudžiasi prie Baltijos jūros. Papės ežero pakrantės gana tankiai apaugę nendrėmis, todėl tai ideali vieta žvejybai. Čia galima sutikti žvejų, kurie atvyksta vėl ir vėl, jau daugiau nei 25 metus.

Vakarinėje ežero pakrantėje laisvėje  gyvena laukinių arklių kaimenė, stirnos bei stambūs raguočiai, kurie, pasak latvių, labiausiai panašūs į prieš daug metų išnykusius taurus.

Papė ypatinga savo ramybe ir švariais laukiniais paplūdimiais.Ankstų rytą ir vakare prie jūros nesutiksite nei vieno poilsiautojo, todėl galėsite mėgautis ramybe ir pabūti su savo mintimis.

Papė ideali vieta ramaus poilsio ieškantiems keliautojams. Čia netrukdys garsi muzika ir žmonių šurmulys. Tačiau svarbu maistu ir gėrimais apsirūpinti prieš atvykstant, nes iki artimiausios parduotuvės ~ 1 km, o kavinės ~ 2,5 km kelio.

Poilsis Papėje puikus pasirinkimas visiems, norintiems atsipalaiduoti ir ramiai praleisti atostogas.

Daugelis poilsiautojų vos atradę Papę, planuoja sugrįžti čia vėl. Taip dažniausiai ir padaro…

Su džiaugsmu laukiame sugrįžtant mūsų svečių, kurie mūsų sodybą aplanko vėl ir vėl. Linkime ramaus ir kokybiško poilsio mūsų sodyboje prie jūros.